O nás

Kdo jsme?

Firmu Drillbone jsme založili v roce 2020 v Brně. Vyvíjíme a dodáváme na trh v ČR i v zahraničí ortopedické nástroje vlastní konstrukce. Za důležitou součást naší práce považujeme edukaci operatérů i pacientů. Naše postupy vycházejí z principů medicíny založené na důkazech. Drillbone je nezávislá firma, která jde proti současnému mainstreamu a jsme na to hrdí.

Náš tým

MUDr. Filip Hudeček

Ortopedii dělá od roku 1997 a stala se jeho celoživotní vášní. Baví ho operovat a učit se nové věci. Proto tráví co nejvíce času na operačním sále a stále studuje. Baví ho potkávat se s lidmi, kteří něčím žijí a baví ho měnit obor a něco tvořit. A tak jezdí po světě, setkává se se špičkovými ortopedy a zavádí v ČR nové metody.

Projektem Drillbone si plní svůj sen o svobodě a nezávislosti. O tom, že se k němu přidají další operatéři, kteří smýšlejí podobně. Pro ně a pro jejich pacienty chce se svým týmem vyvíjet nástroje a propagovat operační techniky, které vystihuje slogan projektu Drillbone: “strong solutions for better healing”. Chtěl by alespoň o malý kousek posunout ortopedii směrem, kterému věří.

Linked-in
MUDr. Filip Hudeček

Co děláme?

Naše nástroje jsou určeny pro transoseální a press-fit techniky, které umožňují přirozené hojení tkání. Snažíme se vyhýbat používání implantátů. Díky tomu mají pacienti dřívější ústup pooperačních bolestí a mohou absolvovat akcelerovanou rehabilitaci. Tyto techniky jsou navíc výrazně levnější, takže odpovídají nastupujícímu trendu value-based care.

Pro operatéra

Naše stránky budou vaším srozumitelným průvodcem při osvojování nových operačních postupů. Najdete zde videa z operací, animace, manuály, tipy a triky, FAQ a relevantní literaturu. Stačí si to vyzkoušet. Ale varujeme vás, je to návykové...

Pro pacienta

Na našich stránkách najdete spoustu informací i vy, naši pacienti. Když rozumíte vašemu zdravotnímu problému, máme větší šanci na dobrý výsledek léčby.

Lékaři nejsou všemocní a neexistují žádné všeléky ani zázračné metody. Vyléčení je vždy výslednicí přirozených procesů v těle, našich přesných a šetrných zásahů a vašeho přístupu.

Galerie fotkaGalerie fotkaGalerie fotkaGalerie fotkaGalerie fotka